Box pro bazénové filtrace

Plastový box je určený pro ochranu filtrací u bazénu. Poskytuje ochranu před sluncem i před deštěm a zároveň dobře izoluje hluk od čerpadla. Po stranách boxu jsou umístěny odvětrávací otvory. Díky menším rozměrům je box vhodný zejména pro menší nadzemní… celý popis

product.rating.title: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 product.rating.rating, recenze ověřujeme Hvězda vyplněná
6 523 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Ihned k odeslání Kód: 036600
K tomuto produktu
Doprava zdarma

Zařazen v: Filtrace, Pískové filtrace, Filtrace pro nadzemní bazény

Box pro bazénové filtrace

Plastový box je určený pro ochranu filtrací u bazénu. Poskytuje ochranu před sluncem i před deštěm a zároveň dobře izoluje hluk od čerpadla. Po stranách boxu jsou umístěny odvětrávací otvory. Díky menším rozměrům je box vhodný zejména pro menší nadzemní bazény.

Box se dodává již složený. Pro vložení filtrace dovnitř stačí vysunout přední stěnu. V bočních stěnách jsou naznačené otvory o průměru 45 a 75 mm, které stačí vyříznout vykružovákem nebo nožem. Otvory se následně protáhnout bazénové hadice.

Maximální velikost filtrace, kterou lze do boxu vložit, je 74 x 40 x 70 cm (d x š x v). Vnější rozměry jsou 91 x 68 x 83 cm (d x š x v).

Vyrobeno z extrudovaného polypropylenu.

Umístění bazénové filtrace do boxu

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (129 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji