Geotextilie pod bazénovou fólii 500 g/m2, šířka 2 m

Geotextilní podložka pod bazénové PVC folie zamezuje vzniku některých plísní mezi folií a betonem. Geotextilie zároveň chrání položenou folii proti případným ostrým hranám na betonu. Uvedená cena je za 1 m2 podložky. celý popis

Hodnocení produktu: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 hodnocení, recenze ověřujeme Hvězda vyplněná
95 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Ihned k odeslání Kód: 2615261170
Doprava od 2 500 Kč zdarma

Zařazen v: Fólie Alkorplan, Fólie Alkorplan 2000, Fólie Alkorplan 3000, Fólie ELBE, Fólie ELBE SBG Klasik

Geotextilie pod bazénovou folii 500 g/m2, šířka 2 m

Geotextilní podložku je potřeba nalepit na celou plochu bazénu, kam budete pokládat folii. Podložka se lepí plošně na vyhlazený beton. Podkladový beton musí být opravdu hladký, bez ostrých hran a nerovností. Geotextilní podložka sice dokáže ochránit folii proti menším hranám, ale nedokáže je zahladit natolik, aby je nebylo přes folii vidět. Podložku ukládejte na beton v jednotlivých pásech. Pásy vzájemně nepřekrývejte, ale lepte je k sobě tzv. natupo. Jinak budou překryvy vidět i přes folii.

Geotextilie 500g/m2 je určená speciálně pro pokládky těžké folie Alkorpln, Elbe, Cefil do betonových těles bazénů. Podložka je dostatečně tuhá, což zamezuje bublinám a převisům při jejím lepení.  

Lepidlo na beton nanášejte rovnoměrně štětcem, nebo válečkem. Zejména na okrajích podložky musí být dostatečná vrstva lepidla, aby se podložka neodlepovala.

Uvedená cena podložky je za 1 m2

Geotextilní podložka je dodávána v šířce 2 m o maximální délce 50 bm (1 role).

Lepidlo na přilepení podložky k betonu

Ihned k odeslání
650 Kč
Ihned k odeslání
3 185 Kč

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (129 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji