Ovládací panel s kabelem pro tepelná čerpadla Rapid Mini

Propojovací kabel s krabičkou pro vsazení ovládacího panelu tepelného čerpadla Rapid. Díky tomuto prodloužení můžete ovládat tepelné čerpadlo Rapid např. rovnou z domu.Propojovací kabel připojíte k čerpadlu a natáhnete jej na místo, ze kterého chcete ohřev… celý popis

product.rating.title: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 product.rating.rating, recenze ověřujeme Hvězda vyplněná

Display s propojovacím kabelem a krabičkou pro tepelná čerpadla Rapid Mini

Propojovací kabel s krabičkou pro vsazení ovládacího panelu tepelného čerpadla Rapid. Díky tomuto prodloužení můžete ovládat tepelné čerpadlo Rapid např. rovnou z domu.

Propojovací kabel připojíte k čerpadlu a natáhnete jej na místo, ze kterého chcete ohřev ovládat. Tam připevníte krabičku, která je součástí dodávky. Do ní pak nacvaknete ovládací panel (je součástí balení).

Délka kabelu: 10 metrů

Video

Ve videu není uveden 10-metrový kabel, který je součástí tohoto výrobku.

Obsah balení

  • Ovládací panel
  • Krátký propojovací kabel s koncovkou
  • Prodlužovací kabel 10 m

Ovládací panel k čerpadlu Rapid Mini s kabelem

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (0 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji