Zavrtávací kolík do země pro kotvení zakrytí bazénu

Kotvící kolík pro připevnění bazénového polštáře, krycí nebo zimní plachty, když máte kolem bazénu trávník. Díky jeho robustnímu provedení a tvaru šroubovice zůstane v zemi pevně držet i při silnějším větru a častějším namáhání. Jeho celková délka je 40 cm, z… celý popis

Hodnocení produktu: Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná Hvězda neyvyplněná 0 hodnocení, recenze ověřujeme Hvězda vyplněná
165 Kč s DPH

Chcete lepší cenu? i

x

Bonusový program pro registrované zákazníky

Slevy při nákupu:

Do 10 000,- Kč sleva 1%
Nad 10 000,- Kč sleva 2%
Nad 30 000,- Kč sleva 3%
Nad 50 000,- Kč sleva 5%
Plus Mínus
Ihned k odeslání Kód: 2259
Doprava od 2 500 Kč zdarma

Zařazen v: Zazimování bazénu, Plachty na bazén, Krycí plachty, Kruhové krycí plachty, Oválné krycí plachty

Zavrtávací kolík do země pro uchycení zakrytí bazénu

Kotvící kolík pro připevnění bazénového polštáře, krycí nebo zimní plachty, když máte kolem bazénu trávník. Díky jeho robustnímu provedení a tvaru šroubovice zůstane v zemi pevně držet i při silnějším větru a častějším namáhání. Jeho celková délka je 40 cm, z toho do země se zašroubuje cca 27 cm. Nad zemí pak zůstane velké oko, kterým protáhnete kotvící lanko nebo za něj zaháknete gumolano. Materiál: ocel.

kolik_na_upevneni_polstare

Kotvící lanka ke kolíku do země

K bazénovým polštářům jsou nejpoužívanější kotvící lanka s hákem, která vždy jedno oko na polštáři ukotví k jednomu kotvícímu kolíku. U krycích a zimních plachet se obvykle používá gumové nebo odolnější ocelové lanko, které se střídavě provléká oky na plachtě a oky v kolících.

 

Ihned k odeslání
10 Kč
Ihned k odeslání
11 Kč
Ihned k odeslání
40 Kč
Ihned k odeslání
47 Kč

Informace o dopravě a platbě

Zboží zasíláme přepravními službami DPD (129 Kč), GLS (112 Kč) a Fofr (150 Kč). Zboží je možné po předchozí objednávce vyzvednout osobně v našich skladech v Praze a v Brně.

Pokud objednáte zboží nad 2 500 Kč, dopravné máte ZDARMA.

Platbu můžete provést na dobírku (35 Kč), online platební kartou nebo převodem z účtu. U přepravní služby DPD a GLS lze při doručení zboží platit kartou. V našich provozovnách lze platit hotově i platební kartou.

K výše uvedeným cenám nikdy neúčtujeme další příplatky za rozměrné nebo těžké zboží.

Detailní informace o doručovacích metodách a kontaktech naleznete v sekci Vše o nákupu.


Obnovuji